Moje skříň a můj kosmetický stolek

4. february 2011 at 10:52 | anonym
Moje skříň
Ahoj, napadlo mě, že by vás mohlo zajímat, jak vypadají moje skříě s oblečením. Rozhodle jsem se tedy vám o tom napsat. Já rozhodně nejsem jedna z těch, kteří by si do skříně vždy pověsili 7 ramínek s oblečením, co si budou brát v jednotlivých dnech v týdnu.
Moje první skříň není ani taková skříň, ale spíš 3 hodně velké šuplíky. V jednom mám spodní prádlo, v druhém oblečení na spaní a ve třetím plavky a takový podobný věci.
V druhé skříni (již opravdové skříni) mám trička, mikiny, svetry a roláky. Je tam toho fakt dost.
Ve třetí skříni se zrcadlem mám tepláky, domácí mikiny a teplákové soupravy.
A v poslední, největší skříni mám vše, co musí být na ramínkách. Tuhle skříň vám trochu popíšu. Takže od leva. Mám tam šaty a delší svetry, napravo od nich mám sukně, potom kalhoty a rifle, potom tam mám ramínko s páskama a pak trička a halenky, pak svetříky a bolerka a nakonec sáčka atd. Do téhle skříně mám problém všechno nacpat, protože toho oblečení mám fakt dost.
Můj kosmetický stolek
Když už jsem popisovala skříň, napadlo mě, že bych takymohle popisovat svůj kosmetický stolek. Jenže jsem nevěděla, kam tento článek zařadit a rubriku jsem kvůli němu vytvářet nechtěla, tak jsem to přiřadila do tohoto článku. Začneme tedy od leva. Mám tam deodoranty a voňavky, potom košíky se základním česáním (to ostatním mám v šuplíku pro česání), pak tam je první šperkovnice se zlatem a stříbrem a pak druhá šperkovnice. Nakonec tam mám řasenky, stíny, lesky a ostatní šminky.

1_6.jpg


Doufám, že se vám můj článek líbil...
 

2 people judged this article.

Comments

1 Burberry Stamp Canvas Burberry Stamp Canvas | Email | Web | 17. june 2011 at 4:48 | React

Your work is very good and I appreciate you and hoping for some more informative posts.

2 anýk anýk | Email | 1. may 2013 at 15:14 | React

mohla by jsi sem dát obrázky ?:) :-D  :-D moc bych chtěla tvůj stolek vidět :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama